885-558-887 / 605-556-105

[email protected]

fb
Facebook

Szukasz profesjonalnej myjni samochodowej?
Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Świadczymy usługi najwyższej jakości. Gwarantujemy bezproblemowe usunięcie nawet największych nieczystości, bez ryzyka uszkodzenia lakieru. Pracujemy tylko przy użyciu najwyższej jakości środków chemicznych.

Znajdziesz nas na Stacji Paliw Płynnych BZ w Siewierzu. Specjalizujemy się w wykonywaniu mycia i dezynfekcji skrzyń ładunkowych oraz pojazdów specjalistycznych, zgodnie z zaleceniami sanitarnymi. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają odpowiednie certyfikaty i uprawnienia do wykonania dezynfekcji, którą potwierdzamy wpisem do książki sanitarnej. 

Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta. Usługa mycia nie potrwa dłużej niż 30 minut, a w tym czasie zapraszamy na smaczny obiad do naszej Restauracji, lub prysznic,  który każdy kierowca dużego samochodu otrzyma od nas zupełnie GRATIS !

UWAGA! PRMOCJA!

PRZYGOTOWALIŚMY  NIESPODZIANKĘ DLA NASZYCH KLIENTÓW – UMYJ U NAS SWÓJ DUŻY SAMOCHÓD 9 RAZY, A MY 10 MYCIE WYKONAMY ZUPEŁNIE ZA DARMO 😉Dodatkowo bezterminowo  w ramach promocji mycie wysokociśnieniowe podwozia mamy dla Państwa GRATIS!!

W naszej ofercie usług znajdziecie Państwo:

  • mycie samochodów ciężarowych
  • dostawczych, autokarów, sprzętu budowlanego, przyczep ciężarowych
  • dezynfekcji chłodni (wpis do książki )
  • mycie kamperów i przyczep kempingowych

Godziny otwarcia myjni TIR:
Poniedziałek – piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 14:00

Telefony: 535-505-338 / 32 67-42-035

Zadzwoń, umówimy termin co powoli zaoszczędzić nam twój cenny czas.

Aktualności

BZ GWARANTUJE:

  • najlepszą jakość paliw
  • stałe ceny dostarczanych paliw
  • dogodne warunki współpracy

Hurtowa sprzedaż paliw z dostawą bezpośrednią prowadzona jest nieprzerwanie od 2018 roku. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa śląskiego, w promieniu ok 100 km od siedziby naszej firmy, znajdującej się w Siewierzu.

icon
Współpracujemy z: Logo Slovnaft Logo Solumus Gas Logo Lotos Logo Orlen
Projekt i wykonanie:PureCreations.pl