885-558-887 / 605-556-105

[email protected]

fb
Facebook

Oferta hurtowa i transport paliw

Prezentujemy Państwu naszą ofertę na sprzedaż paliw płynnych, którą opracowaliśmy dzięki realnym zapotrzebowaniu ze strony naszych Klientów, oraz doświadczeniu w branży paliwowej od 1999 roku.

Nasze usługi polecamy Klientom Biznesowym oraz Indywidualnym Odbiorcom. Charakteryzuje nas najwyższa jakość paliw płynnych, które są na bieżąco weryfikowane pod względem norm jakościowych.

Jesteśmy dystrybutorem paliw GRUPY SOLUMUS,  LOTOS ORAZ SLOVNAFT.

 W swojej ofercie proponujemy Państwu:

Zapewniamy korzystne ceny i bezpłatny transport paliw na terenie województwa śląskiego. Doskonała jakość paliw ma przełożenie na atrakcyjność upustów cenowych oferowanych przez nasza Firmę. Preferencyjne upusty ustalane są indywidualnie dla każdego klienta,  bo dla nas każdy Klient jest wyjątkowy.

Zamówienia przyjmowane są drogą mailową, telefoniczna lub tradycyjnie – faxem. Realizacja następuje w przeciągu 24 godzin.. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad płynnością i jakością świadczonych usług. Znajomość systemu SENT ze strony naszego personelu, zwalnia Państwa z konieczności dokonywania jakichkolwiek działań związanych z zakupem i dostawą paliw.
Zajmiemy się wszystkim.

Dysponujemy pojazdem marki Renault / VP T 460 P 6X2 Euro 6 2018 r wyposażonym w  system dystrybucji paliwa z legalizacją oraz odpowiedzialnym, wykwalifikowanym kierowcą z wieloletnim doświadczeniem. Pozwala nam to na szybką i terminową  realizacje zamówień.

Obowiązuje nas „cena dnia” , którą ustalamy przed złożeniem zamówienia. Wysokość rabatu zawsze jest satysfakcjonująca dla naszych klientów. Ustalony upust dotyczy ceny netto, a kształtuje się on w przedziałach od 10 do 22 groszy / 1 l ON. Rabat cenowy zawsze jest zależny od terminu, formy płatności oraz ilości zamawianego paliwa.

Każdy zakup oleju napędowego w ilości 10 000 litrów premiowany jest darmowym myciem pojazdu ciężarowego na naszej nowo otwartej Myjni TIR w Siewierzu. Dodatkowo każdy nasz kontrahent otrzyma kartę stałego klienta, upoważaniająca go do 10 –go darmowego mycia pojazdu, jak i również do 10-go bezpłatnego przeglądu rejestracyjnego na naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. 

100 % gwarancja zadowolenia – nie zwlekaj! Zadzwoń  już dziś do naszego przedstawiciela

– Joanna Wolska 605-556-105

BZ GWARANTUJE:

  • najlepszą jakość paliw
  • stałe ceny dostarczanych paliw
  • dogodne warunki współpracy

Hurtowa sprzedaż paliw z dostawą bezpośrednią prowadzona jest nieprzerwanie od 2018 roku. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa śląskiego, w promieniu ok 100 km od siedziby naszej firmy, znajdującej się w Siewierzu.

icon
Współpracujemy z: Logo Slovnaft Logo Solumus Gas Logo Lotos Logo Orlen
Projekt i wykonanie:PureCreations.pl